Kontakt

LAJ Kontor

Kontoret har öppet måndagar-torsdagar 08:00-17:00.
Fredagar 08:00-15:45.

Telefon: (+46) 021-210 14
Fax: (+46) 021-210 14
Email: info@laj.se

Adress
LAJ Illustration AB
Råby Kungsåra
725 98 Västerås

Kontakta oss

Namn (obligatoriskt)
Email (obligatoriskt)
Ämne
Ditt Meddelande

 

Lars Ahlberg
Lars Ahlberg

Grundaren av LAJ men också en av våra skickliga bild-producenter som också minst har ett finger med i alla uppdrag.

lars@laj.se

 


Garip Jensen

Jobbar i huvudsak med bilden i fokus, men behärskar det allra mesta i våra uppdrags arbetsflöde.

garip@laj.se

 

Mats Jansson
Mats Jansson

Jobbar mestadels i 3D-projekt men har också bra koll på all teknisk finess för original-produktion m.m..
mats@laj.se

 

Jimmy Galle
Jimmy Galle

Teknisk illustration och web är Jimmys huvudsakliga uppdrag men har lika bra koll på original-produktion m.m.
jimmy@laj.se

 

Elisabeth Wikström
Elisabeth Wikström

Elisabeth jobbar uteslutande med våra fakturor.

elisabeth@laj.se

 

Frida Karlsson
Frida Karlsson

Projektleder och strukturerar vår röra till ordning.

frida@laj.se

 

Jonas Virking


Jonas Virking

Projektledare med stort bollplank som också har lång erfarenhet i branschen.

jonas@laj.se